Moje referencje

Galeria Lampert

Polski portal i galeria sztuki znajdująca się w samym sercu miasta Krakowa – na ulicy Floriańskiej, specjalizująca się w dystrybucji dzieł polskich artystów.

Ceramic sculptures in Cracow

Rynek 7 Andrychów

Galeria Sztuki Współczesnej w Andrychowie współpracująca kiedyś z Iwem Rynkiewiczem (wczesne lata 2000). Sam artysta miał przyjemność przedstawić swoje prace ceramiczne podczas wernisaży organizowanych przez Rynek 7.

Artsy

Platforma propagująca najbardziej znane galerie i instytucje sztuki zarówno dawnej jak i współczesnej. Głównym celem arty.net jest wspieranie artystów z całego świata i promowanie ich kolekcji. Pośród dzieł sztuki największych rzeźbiarzy, na stronie znajdziecie również rzeźby wykonane z ceramiki przez Iwo Rynkiewicza reprezentującego artystyczną grupę Kobron.

Ceramic sculptures of Iwo
Contemporary Sculptures

Widewalls

Widewalls to jedyna w swoim rodzaju internetowa galeria sztuki promująca dzieła najbardziej znanych jak również niszowych, współczesnych artystów. Platforma Widewalls zadedykowała całą stronę na bibliografię Iwo Rynkiewicza i jego grupy Kobron.

Artfield

Artfield to jedna z najbardziej prestiżowych stron e-commerce poświęconych sztuce, na której można znaleźć niezwykle rzadkie dzieła sztuki dawnych i współczesnych twórców. Tóż obok Chagall’a, Dali’ego i Picasso, zobaczycie rzeźby w stylu Street Art autorstwa Iwo Rynkiewicza (Kobron).

ceramic sculptures