fbpx

Współczesna rzeźba w minimalistycznym domu.

Ten wystrój wnętrza jest oczywiście atrakcyjny, ale czegoś brakuje … prawda? Może małego elementu do dekoracji stołu lub abstrakcyjnego obrazu, który ożywi białe ściany tego pokoju?

Styl minimalistyczny nie musi być nudny

Życie w minimalistycznym domu nie oznacza pozbawienia Cię jakichkolwiek dekoracji. Wręcz przeciwnie! Czyste wnętrze Twojego domu zyska na stylu dzięki kilku elementom dekoracyjnym w kontrastujących kolorach. Zasadą jest zachowanie prostoty, a oryginalne dekoracje nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Nordyckie inspiracje

Od czasu gdy nasza sztuka zaczęła być sprzedawana online, zorientowaliśmy się, że większość naszych klientów mieszka lub pochodzi z krajów nordyckich. Wiadomo, że skandynawski design opiera się na prostych, czystych przestrzeniach, a mimo to, skandynawskie wnętrza są niesamowicie przytulne! Ciekawe aranżacje pokoi, urządzone nowoczesnymi meblami, naturalnym światłem i podstawowymi paletami kolorów, sprawiają, że nasi nordyccy przyjaciele utrzymują swoje wnętrza ciepłe i przyjemne do życia.

Aura tajemniczości

Kluczem do sukcesu jest wykorzystanie abstrakcyjnej sztuki do podkreślenia pustych ścian przestronnego salonu. Wyobraź sobie korytarz  ze schodami wyposażony nie tylko w małą konsolę, ale i ozdobiony oryginalną ceramiczną rzeźbą. Zaintrygował i zaimponowałby Twoim gościom, prawda?

Uznanie dla rzeźby ceramicznej

Jeśli posiadasz minimalistyczne wnętrze i czujesz, że czegoś Ci brakuje, to jesteś we właściwym miejscu, aby odnaleźć zagubioną duszę swojego domu! Ceramiczne rzeźby Iwo Rynkiewicza oraz drobna ceramika Sylwii Rynkiewicz sprawi, że Twoja przestrzeń nabierze charakteru, zachowując jednocześnie jego minimalistyczną naturę. Sztuka współczesna jest integralną częścią nowoczesnego wystroju domu. Delikatnie zabarwione, przemyślane rzeźby ceramiczne doskonale oddadzą światło i kontrast, współgrając z dominującą bielą eleganckich i nowoczesnych wnętrz.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *